O przychodni

Powstaniu przychodni towarzyszyła idea stworzenia miejsca w którym nasze doświadczenie i wiedzę połączymy z możliwościami diagnostycznymi, ale i dobrym kontaktem z opiekunami i pacjentami. Nową Przychodnię chcemy zbudować na indywidualnym podejściu do każdego chorego oraz dbałości o własną wiedzę. Wierzymy że nasi obecni i przyszli pacjenci obdarzą nas zaufaniem, które jest tak cenne.

Poczekalnia

Chcemy aby była to przestrzeń aktywna. Wykorzystamy Państwa czas rozwijając temat posiadania psa, kota i innych zwierząt w druku lub obrazie.

Gabinet przyjęć

Przestronne pomieszczenie w którym pacjent powinien czuć się komfortowo. Tu wykonamy część badań podstawowych i specjalistycznych.

Sala operacyjna

Wykonujemy zabiegi chirurgiczne w warunkach zachowania aseptyki i antyseptyki w znieczuleniu inhalacyjnym lub złożonym z wykorzystaniem podawania leków w infuzjach ciągłych. Tu przeprowadzamy część badań inwazyjnych.

Przestrzeń kroplówkowa

Pomieszczenie pomyślane jako spokojniejsze miejsce ,gdzie można towarzyszyć pacjentowi, jesli
tego potrzebuje.

Szpital

Rozumiemy potrzebę intensywnej opieki, lub dokładnej obserwacji i oferujemy taką mozliwość.
Poważnie traktujemy zobowiązanie jakie niesie podjęte przez nas leczenie ,więc w wymagających tego przypadkach oferujemy opiekę również poza godzinami pracy. Sensu stricto nie jesteśmy jednak placówką całodobową.