Lekarz internista oraz specjalista diagnostyki obrazowej.

Sylwana Rzepczyk (Jastalska)

Jako certyfikowany przez Sekcję Weterynaryjną Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego lekarz weterynarii-wykonuje badania usg jamy brzusznej, tarczycy, oraz płuc. Posiada również tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej.

Jako certyfikowany przez Sekcję Weterynaryjną Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego lekarz weterynarii-wykonuje badania usg jamy brzusznej, tarczycy, oraz płuc. Posiada również tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej.
marta kozun
Lekarz internista

Lek.wet. Marta Kozuń

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie z 2012 roku. Swoje wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywała pracując w szpitalach całodobowych oraz odbywając liczne staże zawodowe.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie z 2012 roku. Swoje wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywała pracując w szpitalach całodobowych oraz odbywając liczne staże zawodowe. Doktor Marta zawodowo zajmuje się również okulistyką weterynaryjną, oraz chirurgią tkanek miękkich. Cechuje ją duża dociekliwość i rzetelność w stawianiu trafnych diagnoz, dodatkowo jest niezastąpiona w poskramianiu mniej grzecznych pacjentów:) Prywatnie miłośniczka jazdy konnej i mistrzyni robótek ręcznych.
Konsultant kardiologiczny Vet Centrum

Dr n.wet. Michał Bartnicki

W życiu zawodowym zajmuje się kardiologią (echokardiografia, EKG, kardiowersja farmakologiczna i elektryczna) oraz diagnostyką obrazową (RTG i USG), z której właśnie ukończył specjalizację.

W życiu zawodowym zajmuje się kardiologią (echokardiografia, EKG, kardiowersja farmakologiczna i elektryczna) oraz diagnostyką obrazową (RTG i USG), z której właśnie ukończył specjalizację. Zaraz po ukończeniu studiów w 2012 roku podjął studia doktoranckie na Katedrze Epizootiologii i Klinice Chorób Zakaźnych, dzięki czemu zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych psów i kotów. Owocem pracy na uczelni jest powstanie kilkunastu publikacji, oraz pracy doktorskiej, której tematem jest babeszjoza. W życiu prywatnym przykładny mąż . Dodatkowo lubi spędzać czas na wolnym powietrzu (wędkarstwo, szwędaczka po górach i lasach), a ostatnio jego pasją stało się majsterkowanie przy swoim „youngtimerze”.
Konsultant okulistyczny Vet Centrum

Dr n.wet. Natalia Ziółkowska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Tytuł doktora nauk weterynaryjnych uzyskała w 2015 roku. Przygodę z okulistyka weterynaryjną rozpoczęła już podczas studiów i od momentu ich ukończenia jest to główny obszar jej działalności klinicznej oraz naukowej. Jest autorką prac naukowych poświęconych zagadnieniom okulistycznym, morfologii i patologii oka zwierząt. Brała udział w licznych zagranicznych konferencjach i szkoleniach okulistycznych. Jeste laureatką międzynarodowych nagród (ECVO Helsinki 2015) z zakresu badań nad okiem oraz kierownikiem grantu badawczego poświęconego zmianom zapalnym w oku u kotów z zakaźnym zapaleniem otrzewnej.